Умови використання сайту https://master-tools.com.ua/
Увага: перед використанням цього сайту уважно прочитайте ці умови. Використання Вами цього сайту означає, що Ви приймаєте вказані нижче умови.

1. Загальні положення щодо використання сайту https://master-tools.com.ua/

1.1. Дані умови використання (далі - Умови) одночасно є користувальницьким угодою інтернет-сайту https://master-tools.com.ua/ (далі – Сайт). Сторонами Угоди є Адміністрація сайту та Користувач. Умови передбачають взаємні права та обов'язки, відповідальність Користувача та Адміністрації Сайту, а також регламентують надання Користувачем інформації для реєстрації на сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою. Використання Сайту означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода є відкритим та загальнодоступним документом. Вона може бути змінена та/або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.

1.5. Усі поняття та терміни даних Умов вживаються у значенні, передбаченому чинним законодавством.

2. Порядок використання сайту та його матеріалів

2.1. Користувач переглядає та завантажує матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях.

2.2. Не дозволяється змінювати матеріали цього Сайту, його копії, а також відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, розповсюджувати або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей.

2.3. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється. Матеріали цього Сайту захищені авторським правом, і будь-яке їх несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки та інші законодавчі акти, що регулюють захист прав інтелектуальної власності.

2.4. Усі продукти, їхні назви, логотипи, девізи компаній, що згадуються на Сайті, можуть бути (або є) товарними знаками та/або знаками обслуговування відповідних власників (постачальників, ліцензіарів) та не підлягають копіюванню, імітації або використання ні повністю, ні частково без попереднього письмового дозволу власника відповідний товарний знак. Права власності на ці товарні знаки належать власникам відповідних товарних знаків.

3. Умови реєстрації Користувача

3.1. При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень, Ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. Адміністрація сайту залишає за собою право розсилки наших акцій на Ваш телефонний номер або адресу електронної пошти. Якщо Ви не бажаєте отримувати інформативні sms-повідомлення або електронні листи про акції та новини, що проводяться, зателефонуйте в центр прийому дзвінків та відмовтеся від розсилки або напишіть відмову від розсилки на пошту sales@master-tools.com.ua. При відмові Адміністрація сайту зобов'язується виключити Ваші дані з бази даних для sms-розсилок та надсилання повідомлень по електронній пошті.

3.2. Після реєстрації Вам присвоюється персональний логін та пароль. Відповідальність за його збереження та безпеку несе Користувач.

3.3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або з іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність за звернення, яке є незаконним, загрозливим, що порушує авторські права, що містить інформацію, яка дискримінує людей за будь-якій ознакі, а також містить образи або іншим чином порушує діючу законодавство України.

4. Відомості про Користувачів.

4.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту.

4.2. Приймаючи ці Умови, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про собі відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки. Крім того, Користувач дає згоду Адміністрації сайту на використання, передачу, обробку та збереження інформації, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

4.3. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно, а Користувач зобов'язується надавати достовірні дані про себе.

4.4. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу, електронну адресу, номер телефону, так і технічні дані - файли cookies, інформацію про з'єднання та системну інформацію.

4.5. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

4.6. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт master-tools.com.ua інформацію з метою покращення вмісту Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитам), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положень чинного законодавства України.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1. Адміністрація сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виник внаслідок використання, неможливості використання чи інших результатів використання цього сайту. Інформація, матеріали або послуги, що надаються на Сайті, не можуть бути підставою для відповідальності Адміністрації сайту Юридична відповідальність виникає виключно на підставі гарантії, контракту, судового рішення чи іншого правового документа та незалежно від того, чи була Адміністрація сайту попереджена про можливість подібних збитків. Вищезазначені умови поширюються на будь-які сайти, посилання на які розміщено на інтернет-сайті https://master-tools.com.ua/

5.2. Матеріали та послуги цього Сайту надаються без будь-яких гарантій, у тому числі без гарантії придатності до продажу, придатності для конкретної мети.

5.3. Якщо в результаті використання Вами матеріалів, інформації чи послуг із цього сайту виникне необхідність в обслуговуванні, ремонті або виправленні обладнання або даних, Ви берете на себе все супутні витрати.

5.4. Усі зобов'язання, що виникають щодо продукції розміщеної на Сайті, визначаються виключно угодами, виходячи з яких вони надаються. Інформація з цього Сайту не може бути витлумачена як скасовує або змінює такі угоди.

5.5. Адміністрація сайту надалі не гарантує точності та повноти матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті.

5.6. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також у згадану в них продукцію та ціну. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті Адміністрація не зобов'язується оновлювати їх.

6. Відповідальність Користувача

6.1. Користувач несе матеріальну, адміністративну чи кримінальну відповідальність за незаконне використання торгового знака та/або логотипу master-tools.com.ua, а також за шкоду, завдану репутацією їх власникам чи власникам.

6.2. Користувач погоджується на відшкодування Адміністрації сайту будь-яких збитків, завданих через своїх протиправних діянь, у тому числі діянь, що порушують дані Умови. Збитки, витрати, витрати або платежі, що виникли внаслідок порушення Користувачем цих умов чи чинного законодавства.

6.3. Вищезгадана відповідальність також поширюється на осіб, які використовували обліковий запис зареєстрованого Користувача (з відома чи без відома останнього).