Без категорії

Традиційний чи електронний рівень – що вибрати?

Традиційний рівень із бульбашкою – базовий вимірювальний інструмент на кожному будівельному майданчику. Хоча професійні рівні цього відомі своєю точністю, якість роботи насправді залежить від досвіду та вміння визначати положення повітряного міхура. Це, особливо у роботах, які потребують високої точності, може викликати проблеми.

Вирішенням проблеми може стати використання електронних рівнів з дисплеєм, на якому видаються всі необхідні дані вимірювання. На відміну від класичних аналогів, вони надають числові дані, що гарантують, що поверхня буде рівною або під тим кутом, на який ми очікуємо.

Особливості

Інформація зчитується зі зручного РК-екрана, що має додаткове підсвічування, що корисно, якщо ми працюємо у темному приміщенні. Ці інструменти бувають різної довжини. Деякі з них доступні як у версії без магнітів (класичний, червоний), так і у версії з ними (білий колір).

Рівень з магнітами може стати в нагоді при складанні сталевих конструкцій, наприклад, у складських приміщеннях. Їх також оцінять установники високих стелажів, для яких висока точність має вирішальне значення і пов’язана не лише з естетикою, а й безпекою.

Функції, що полегшують роботу: суть електронного рівня

Вибираючи електронний рівень, зверніть увагу на особливості, які дозволяють виконати роботу швидше. Відмінним рішенням є серед іншого режим звукової сигналізації. Відтепер вам більше не доведеться дивитися на рівні, розташовані високо або у важкодоступному місці! Ви оціните цю функцію, якщо ви встановлюєте і встановлюєте тепловой насос, теплообмінник, кутовий котел або звичайну стиральну машину або холодильник.

Все, що вам потрібно зробити, це поставити рівень на верхню частину пристрою, включити вказаний режим і налаштувати налаштування, не вставляючи і не перевіряючи розташування повітряного бульбашки. Уровень видачі преривистого звуку (швидкий або повільний, в залежності від того, знаходитесь чи ви «під» або «за» кутом), коли вимірювання наближається до 0°, 30°, 45°, 60° або 90°. Коли кут буде досягнутий, звук стане непереривним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *