Без категорії

Лазерні рівні – ідеальна геометрія вашого простору

Крім безпосередньо будівельного інструменту, що застосовується у будь-якому ремонті, є ще один тип обладнання, без якого неможливе виконання якісної роботи. Це звичайний рівень – простий прилад, що показує ідеальний рівень прямого або розгорнутого кута.

В основному такі інструменти обладнані спеціальними плаваючими поплавцями, що дозволяють отримати площину вертикального типу (90 градусів), горизонтального (180) та під кутом 45 градусів. Цих площин вистачає в переважній більшості ремонтно-будівельних робіт, що проводяться, вони допоможуть з певним ступенем точності поклеїти шпалери, покласти плитку, розставити техніку за рівнем.

Функціональність даного інструменту дозволили багаторазово збільшити будівельні лазерні рівні для підлоги та стелі, які у широкому асортименті представляє наш інтернет магазин. Вони відрізняються найвищим рівнем точності і все частіше використовуються навіть простими майстрами для своїх приватних потреб.

Переваги лазерного вимірювального пристрою

Метрологічні служби усім відповідальних виробництвах і підприємствах неспроста існують й у повною мірою відпрацьовують свій хліб. Адже невідповідність розташування великого об’єкта на підприємстві, наприклад, його функцій, що виконуються, може призвести до катастрофічних наслідків – відхилення витяжної труби по вертикалі на кілька міліметрів може призвести до зниження ефективності або поломки всієї системи.

Лазерні рівні допомагають досягти ідеальної геометрії під час проведення будівельних робіт. До їх переваг відносять:

  • ідеальна точність виміру (похибка може становити тисячні частки відсотка);
  • автономність роботи із достатнім ресурсом акумулятора;
  • компактність та легка вага приладу, що легко монтується в будь-яких умовах;
  • можливість “малювати” променем лазера прямі під будь-яким кутом на оброблюваній поверхні, у тому числі і криві;
  • мінімальний термін окупності.

Купити лазерні рівні для підлоги та стелі – це отримати такі пристрої як правила, рідинні рівні, виска, рулетки в одному обладнанні, здатним виконувати всі функції цих інструментів з високою електронною якістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *