Без категорії

Вакуумні присоски – для чого і навіщо

Важко уявити наше життя сьогодні без такого елемента архітектури, як скло. Предмет розкоші та показник статусності в середні віки сьогодні скло присутній на кожному кроці, у кожному будинку та приміщенні, на виробництві та у побуті.

Маючи естетичність, функціональність і практичність, побутове скло має один досить серйозний мінус – воно вкрай тендітне, що створює певні проблеми при його транспортуванні, доставці, зберіганні та перенесенні з місця на місце.

Багато хто з нас купував дзеркала в магазині і може пригадати, з якими обережностями доводилося нести їх додому, особливо якщо розміри предмета інтер’єру були досить великі. В окремих випадках проблема вирішувалася ретельною упаковкою скла в картон та спорудженні ручок для перенесення з підручних матеріалів (скотч, мотузка та інше).

Професійне рішення

А як бути тим, хто за обов’язком професії постійно змушений працювати з транспортуванням та ручним перенесенням сотень кілограм скла на день? Будівельники, склярі, комірники та багато інших професій змушені шукати більш надійні способи перенесення з мінімальним ризиком пошкодження скла.

Наш інтернет магазин спільно з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками пропонує для професійних та приватних потреб вакуумні присоски для перенесення скла – геніальне у своїй простоті та вкрай ефективне рішення для безпечного та швидкого перенесення значних обсягів скла.

Ви отримаєте у своє розпорядження робочий інструмент, здатний багаторазово збільшити темп вашої роботи, якщо вона якимось чином пов’язана з перенесенням, транспортуванням, складуванням скляних листів вагою до 40 кг.

Вам більше не потрібно підчіпляти нігтями листи скла, що щільно прилягають один до одного, ви більше не поріжетеся випадково про гострі краї – всього пару рухів ручкою присоски та вакуум стане вашим надійним союзником у безпечній роботі зі склом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *